loading

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

TEKINTSE MEG AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINKAT.
DI-FER CÉGCSOPORT ÉRDI TELEPHELYÉRE TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS TELEFONOS ÉRTÉKESÍTÉSI FELADATOK ELLÁTÁSÁRA ÚJ KOLLÉGÁKAT KERES!

A munkakör legfontosabb jellemzői:

• ügyféligény alapú termékajánlás, keresztértékesítés
• telefonon bejelentkező ügyfelek színvonalas és szakszerű tájékoztatása, időpont egyeztetés
• hideghívások, kampányok lebonyolítása telefonon

A csapatunkba kerülés feltételei:

• legalább középfokú végzettség (érettségi)
• erős értékesítői szemlélet
• teljesítmény- és sikerorientáltság
• nyitottság a folyamatos tanulásra és az új ismeretek elsajátítására
• kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált gondolkodás
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
• napi 8 órás, heti 5 napos munkarend

Pozíció betöltésénél előny jelent:

• kereskedelmi végzettség
• ügyfélszolgálati/kereskedelmi tapasztalat
• telefonos ügyintézőként és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• stabil munkahely
• tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
• magas színvonalú képzés a szükséges ismeretek és technikák elsajátításához, valamint az elvárások teljesítéséhez
• versenyképes bér és juttatási csomag
(alapfizetés + teljesítményarányos bónusz + cafeteria)
• barátságos, modern munkakörnyezet; fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Érd, Fazekas dűlő Di-Fer kft.
A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az arpad.pulai@di-fer.hu email címre várjuk.

promo