loading

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

TEKINTSE MEG AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINKAT!

A Di-Fer Kft. több mint 25 éve van jelen az új- és használt gépjármű kereskedelem és szerviz teületén. Sikeres csapatunk bővítésére keresünk új munkatársakat autóvillamossági szerelő munkakörbe.

Feladatok:

  • főként a KIA, Suzuki, Opel, Mitsubishi, Chevrolet márkacsoportokhoz tartozó gépjárművek hibakeresése, javítása
  • biztonsági-, kényelmi- és audiórendszerek diagnosztizálása
  • fizetős és garanciális javítások elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • számítástechnikai ismeret legalább felhasználói szinten
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • felelősségvállalás, ügyfélorientált szemlélet
  • érvényes "B" kategóriás vezetői engedély

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • klimatizált műhely
  • teljes munkaidős, bejelentett, hosszú távú munkaviszony
  • családias légkör, sikeres csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címen:
zoltan.toth@di-fer.hu