loading

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

TEKINTSE MEG AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINKAT!

A Di-Fer Kft. több mint 25 éve sikeresen működő hazai vállalat.

Lendületes csapatunk bővítésére keresünk hosszú távra új munkatársat, autószerelő munkakörbe.

Feladat:

  • autószerelői feladatok színvonalas és gyors elvégzése
  • gépjárművek javítása, időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • gépjárművek felkészítese műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés
  • diagnosztikai műszerek kezelése

Elvárások:

  • minimum szakmunkás bizonyítvány
  • jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség, empatikus hozzáállás
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • csapatmunka
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Opel, Mitsubishi, Chevrolet, KIA, Suzuki típusok ismerete
  • autószerelői (vagy hasonló területen szerzett) tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkahely

A szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet az alábbi e-mail címen:
zoltan.toth@di-fer.hu